Start arrow klasy V
Wodny świat Drukuj Email
Wpisał: Bożena Stępień   
13.02.2007.

sea-horse

 

 

 

 

 

Integracja międzyprzedmiotowa pełni ważną rolę w nauczaniu języka obcego. Udanym przykładem wykorzystania wiadomości z różnych dziedzin jest projekt zrealizowany przez p. Małgorzatę Kołodziejską.

 

 

 

 

waterfall niagara 

 

 

 

Projekt zatytułowany "Water World" został wykonany na lekcjach języka angielskiego w klasie V B jako podsumowanie rozdziału dotyczącego rzek, jezior, mórz i oceanów. Zorganizowana na zakończenie wystawa prac była aktywizującą forma sprawdzenia wiadomości językowych, wymagajacą od uczniów wykazania się również znajomością przyrody i umiejętnościami artystycznymi.

 

water world rivers in our townvistula river


 

 

Zmieniony ( 15.02.2007. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »