Start arrow Artykuły arrow Wizyta naszych uczniów w Bristolu
Wizyta naszych uczniów w Bristolu Drukuj Email
Wpisał: Bożena Stępień   
28.06.2007.

 

Image

Grupa 25 uczniów, członków szkolnego zespołu muzycznego i 4 nauczycieli z naszej szkoły odwiedziła swoich przyjaciół w Bristolu w czerwcu 2007. Zostali oni przyjęci w domach nauczycieli i uczniów. Zorganizowano dwa koncerty: w zaprzyjaźnionej szkole oraz w polskim kościele. Wśród widzów znaleźli się przedstawiciele polskiej społeczności w Bristolu, było to dla wszystkich bardzo miłe spotkanie.

Nasi uczniowie mieli okazję zapoznać się z angielską szkołą, uczestniczyli w zajęciach plastycznych, a także podziwiali przygotowany specjalnie dla nich program artystyczny w wykonaniu angielskich kolegów.  Gospodarze pokazali nam najbardziej  interesujące miejsca w Bristolu, zorganizowali również wycieczkę statkiem, wizytę w muzeum i wspólne ognisko.

Przywieźliśmy wspaniałe wspomnienia, bardzo cieszymy się z nawiązanych przyjaźni i z niecierpliwością czekamy na wizytę angielskich partnerów w naszej szkole.

 

Zmieniony ( 18.11.2007. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »